ART / Lithographs / Silk screens 13956252
nr 1395 6252
Olivier Herdiès
(1906-1993), Sverige
6 parts, Olivier Herdiès (1906-1993), Sweden. Signed, 125-upplaga, daterade 1958. Lösa blad i mapp. Sheet: 65x46 cm,
SILK SCREENS, 6 st, Signerad, 125-upplaga, daterade 1958. Lösa blad i mapp. Bladets mått: 65x46 cm
SEK 300
Monday May 3 2021
at 19:03:30
28/4 19:53:19
Olivier Herdiès
Read more about Olivier Herdiès